luna
Astrology Pacific
slunce
 
Astrologický občasník ing. Vladimíra Velčovského
Astrological periodical of engineer Vladimir Velcovsky
 


Láska v rozsahu XXL

Iza Podlaska Mil. Krogulska


PodlaskaKrogulskaOpravdoví muži ví lépe: žena musí mít trochu těla. Protože po boku kostlivce (který je na dietě) se ani nenajíš, ani se neohřeješ, ani se neusměješ.

Slavní muži, jejichž partnerky překračují něco přes velikost L, nemají lehký život.

"Co ho při ní drží, vždyť by mohl mít každou modelku? - ptají se s troškou ironie klepny a paparazzi zlomyslně vybírají nejhorší záběry kyprých dam. Jejich muži si s tím nedělají starosti a odpovídají: "Láska je nejdůležitější". Ve skrytu duše jejich vyvolené jim závidí mnoho žen.

Dívka Bonda.

Pravá dívka, které James Bond přináší květiny do lože, je žurnalistka Keely Shaye Smith. Jejím mužem je Pierce Brosnan, Agent 007. I když Keely nikdy nepřipomínala chudou modelku, Pierce se do ní vášnivě zamiloval. (Stalo se to nějaký čas po smrti milované první ženy, která zemřela na rakovinu a on ji opravdově a žárlivě oplakával.

Ten pekelně hezký Ir - časopis "People" jemu dvakrát přiznal místo mezi nejpěknějšími lidmi světa - je dle zodiaku Býk a Býci neradi chodí hladoví. V tomto znamení se rodí muži, kteří mají rádi luxus, pohodlí, dobré pití a ženy, které vyzařují teplo a svobodu. Býci jsou také tvrdošíjní a jestli s někým chtějí být - tak budou, i kdyby proti nim byl celý svět a do rozchodu je přesvědčovali všichni známí.

Synastrie

V horoskopech Pierce a také Keely je vidět nezvyklou shodu. Keely je dle zodiaku Váha, on Býk - tedy oběma vládne Venuše, planeta lásky a různých rozkoší. Navíc Venuše v horoskopu Pierce je ve znamení Berana, právě přesně tam, kde je Jupiter v horoskopu Keely. A konjunkce Venuše s Jupiterem znamená, že být spolu je i bohaté i výhodné.

Vliv Jupitera v horoskopu Keely výrazně pomáhá Brosnanovi, který i když přestal být Bondem, neztratil na popularitě. Bravurně zazpíval - to nic, že falešně - ve filmové verzi muzikálu "Mamma Mia", kterou vidělo miliony diváků na celém světě.

Brosnan a Keely


Dobyvatelky srdcí.

Podobný "skandál" prošel před léty italským tiskem, kdy po boku neobvykle hezkého italského fotbalisty Fabia Cannavaro – obránci, pro Italy, v kultovním týmu Juventus Turín – se objevila dívka s rozměry XXL. Fabio, nejen krasavec, ale také skvělý hráč (získal titul nejlepšího fotbalisty roku 2006), dle zodiaku je Panna a do dnes si nic nedělá z komentářů žurnalistů. S Danielou se oženil, mají již tři půvabné děti, a žena, na pozadí anorektických dívek jiných fotbalistů, se zdravě prezentuje. „Jak ona získala jeho srdce?“ – se zamýšleli fanynky. Patrně se v Itálii kromě rozměru konfekce počítá ještě se srdcem a charakterem.

Fabio CannavaroFabio Cannavaro a Danielle
Dcera rybaře.

I když má Rudi Schubert daleko do popularity Agenta 007 nebo formy Fabia, tak mnoho fanynek Kabaretu Tey, nebo Jagielonských kytovců, by nemělo nic proti, kdyby jim věnoval šlágr. Slavný, se smyslem pro humor, porotce „Zpívajicích pian“ a „Jak oni zpívají“ se také nerad tulí k samým kostem.

Jeho žena, Malgořata, je hezká žena, a znamenitě vaří. Společně bydlí v pěkném hospodářství v Kaszubach, ve kterém – jak plánují – budou v budoucnu přijímat turisty. Vedle hospodářství se stříbrně leskne tůň, dvě pěkné jezera a selská atmosféra toho místa ideálně souzní s duší Schubertha, zodiakální Panny.

V jeho horoskopu najdeme silný vliv Býka, protože se v něm nachází jeho Luna. Rudi přiznává, že spolu s ženou si rádi libují v dobrém jídle. Nyní se jejich vášní stalo rozumné hubnutí – jedí všechno, ale zdravě.

Rudi měl různé zaměstnání, mimo jiné řídil stavební velkoobchod a balírny potravin. Jak se na Pannu sluší, je to vzor pracovitosti. Až na konci října Saturn opustí znamení Panny a Schuberth začne pracovat ne pro hubnutí, ale za další výstavbu svého životního přístavu.

Jupiterovo štěstí.

Planeta, která v horoskopu hovoří o štěstí, ale také o každému druhu hojnosti, je Jupiter. Dříve se astrologové domnívali, že jeho vliv zajišťuje bohatství a pomoc ze strany osob z vyšších sfér. A tam bývají hlavně jupiterovi lidé - čili boháči!

Až do XX století bohatá žena a z dobrého domu si měla na co sednout a jak odpočívat. Již na první pohled bylo vidět, že je zdravá, majetná a má co jíst.

Podle dnešních, XXI - stálých norem krásy, dokonce i Marilyn Monroe by byla tlustá! Podobný problém má Kate Winslet, o které si bulvár notoricky vymýšlí , že je tlouštík.

Na štěstí mnoho mužů, kteří ve svých horoskopech mají zvýrazněné znamení Býka nebo Panny, dávají přednost svému názoru na téma svého miláčka, proti tomu, co jim vsugerují novináři. Tito muži znají svou hodnotu a nechtějí se přizpůsobit cizím názorům.

Také Tomasz Kammel, zodiakální Rak, si nedělá starosti z komentářů plných jedu na téma obezity jeho partnerky Katarzyny Niezgody. V jeho horoskopu je Jupiter v trigonu na Slunce, což znamená, že po boku smutné a šedivé ženy by nevydržel ani hodinu.

Dávno se rozumně říká, že o vkusu se nediskutuje. Protože, co je pro jednoho tlusté, pro jiného se může jevit kostnaté a naopak.

Tomasz Kamel


Z polského časopisu „Gwiazdy mówia“ č.39/2009 přeložil Vladimír Velčovský
Horoskopy a fotografie připravil Karel Tichý
data Keely SHAYE-SMITH z webu: http://www.astrotheme.com/portraits/gT3k43DVvuvf.htm trochu se liší od autorek článku
Autor ing.Vladimír Velčovský
Administrátor webových stránek Inmerita
Autor excelovských programů Astrotyp, Numerologie, Minulé životy, Mapa života a další.

Astrology Pacific   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.