Zajímavosti      


Kam peníze, kam jdete?

Eva Prokešová


Eva Prokešová

Když jsem na konci léta studovala horoskop ČR v souvislosti s nadcházejícími volbami, začala jsem obcházet všechny dospělé muže ve svém okolí a ptala jsem se, co se chystá s naší měnou, jestli bude inflace, aby se nám peníze začaly - obrazně řečeno - rozpouštět jako pára nad hrncem? Vývoj z poslední doby ukázal, o co konkrétně půjde – rozpočtové provizorium nás nemine. To je ono.

horoskop ČSR

Co ukazuje horoskop republiky na příští rok: obě planety, které v horoskopu souvisí s penězi, tedy vládce druhého a osmého domu, budou nepříznivě ozářeny tranzitním Neptunem v opozici. Právě tím Neptunem, který v letošním roce stojí velmi silně za pádem vlády a neuskutečněnými volbami. Jinými slovy – chaos kolem voleb a vratký mandát úřednické vlády budou mít nepříznivý vliv na měnu naší republiky a státní rozpočet směrem k malé stabilitě, chaosu a určité nevypočitatelnosti.

Část se státním rozpočtem je myslím jasná. Podzimní volby se neuskutečnily, státní peníze se budou alokovat podle rozpočtového provizoria, navíc po docela dlouhou dobu. Nikdo nebude moci dělat zásadní rozhodnutí, situace bude nejasná, pořád se bude na něco čekat. Neptun v opozici na Saturn coby vládce osmého domu způsobuje, že státní rozpočet najednou nemá jasnou strukturu a kromě toho nejsou zřetelná pravidla pro jeho rozdělování. Navíc Neptun jako vládce jedenáctého domu ukazuje na to, že sociální a socialistické smýšlení v parlamentu může zdroje alokovat poněkud anti-ekonomicky.

Druhá část, která se týká financí a měny mi tak jasná není. Je možné, že opravdu vzroste inflace. Nevím. Nebo se může stát, že se začnou tenčit úspory obyvatelstva, vládce druhého domu je přeci jen Luna a navíc leží ve čtvrtém domě. Poslední oblast, kterou by mohla opozice postihnout, jsou banky nebo zemědělství. Uvidíme. Až přijdou první náznaky, k tématu se určitě vrátím.

Z webu: http://www.astro-coaching.cz/blog.php


Astrology Pacific   |   Zajímavosti   |     |  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.