Horoskopické zajímavosti
Horoscope interests
 

Případ smrtelné nehody.


Obrátila se na mě známá celá nešťastná, že ztratila při dopravní nehodě v Polsku syna. Ať se podívám, zda byla tato událost osudová. Nevím jak Vy, vážení kolegové a kolegyně, ale já mám zkušenost, že někdy v horoskopech událostí nevychází nic, někdy vše. Zkrátka někdy je událost náhodná a někdy osudová.

Honza se narodil v Opavě 25-10-1975 v 17:25 SEČ. Neštěstí se stalo v polské Czenstochové 19-07-2000 asi v 09:45 SELČ. Honza jel s kolegy do práce a ačkoliv vždy řídil sám, tentokrát nechal řídit svého pracovního partnera. Ten při neopatrném předjíždění způsobil hromadnou dopravní nehodu tří aut, při které zahynulo pět osob.

Horoskop zrození Honzy je zajímavý několika věcmi. Na ose Ascendent - Descendent leží osa Dračí hlava - Dračí ohon. Hrot 8.domu (domu smrti) leží ve znamení Střelce (cizina). Vládce 8.domu je Jupiter a ten je ve 12.domě (bolest) v opozici na Merkura (doprava). Jupiterovi v Beranu vládne Mars a ten je v 2.domě (výdělečná činnost) v konjunkci s Lunou (vládkyně 3.domu - doprava). Merkur je v 6.domě (doprava za prací).

Tranzitní horoskop pro okamžik události má taky velkou vypovídací schopnost. Osa Dračí hlava - Dračí ohon leží tentokrát na ose MC - IC. Na IC je je kromě Dračí hlavy ještě Slunce (v radixu 6.dům - dům práce) a Mars (v radixu 2.dům - výdělek). V okamžiku události právě vycházela Venuše (v radixu vládkyně Ascendentu). Tranzitní došel přesně na Neptuna (v radixu opět jako signifikátor 7.domu - partner).

Aby byla podtržena vážnost situace Slunce tranzit v přesné kvadratuře na Slunce radix a v kvadratuře na Pluto radix.

Sekundární direkce (den za rok). K datu narození přičteno 24 dní. Horoskop pro 18-11-1975 17:25 SEČ. Luna je v konjunkci s důležitou osou Dračí hlava - Dračí ohon. Pluto (v radixu vládce 7.domu -v konjunkci s Venuší (v radixu vládkyně Ascendentu). Mars (zranění) v 1.domě (fyzické tělo).

Solární horoskop pro období 1999 - 2000 (25-10-1999 Opava 11:58:41 UT). Merkur (doprava) je na hrotu 7.domu ( partner). Mars (zranění) je na hrotu 9.domu (cizina). Venuše (v radixu vládkyně Ascendentu) přsně na Venuši radixu.

Říká se, že po bitvě je každý generál. Asi bych se neodvážil na základě informaci, které znám nyní, varovat Honzu před jízdou.


dne 18-03-2001 mi prišel email pana Igora


Vážený pán Tichý

dúfam, ze tento list bude čitatelný i keď sa mi to zle píše a nie je to tak ako to má byť. K pani Lenke sa uz nebudem vracat pretoze pisat to iste len bez znakov mi je humorne a nudne takze aspon par viet. Rad by som vedel ci je problem u mna s nastavenim alebo u vas co sa tyka citatelnosti listu. Budem teda reagovat na horoskop Honzu ktory tragicky zahynul.

Neviem ci vam budem k uzitku pretoze moja analyza je na zaklade jyotishu.

Myslim ze predvidanie nehody u Honzu by bolo mozne ale neviem ci by sa tomu dalo zabranit. Vsimajme si asc, jeho vladcu a potom 4 dom co symbolizuje dopravne prostriedky a jeho vladcu a potom 6 dom co symbolizuje nehody. Venusa je vladca asc aj 6 domu a je vo 4 dome. Podstatny ja velmi slaby a maleficky 6 dom kde je Slnko takmer v najhlbsom pade v konjunkcii s Uranom a je tam aj nepriatel Slnka Rahu. Myslim ze je to typicka konfiguracia na dopravnu nehodu. Okrem toho Asc je v konjunkcii s Ketu i ked v rozdielnych domoch a znameniach. Ketu v Baranovi je velmi ohniva komb a casta pri nehodach.

Nehoda sa stala v cykle Vimsottari dasa Jupiter Moon Jupiter. Mesiac je umiestneny v druhom dome a tak prebere ulohu maraka teda planety sposobujucej smrt a je to viac malefickejsie ze je v konjunkcii s Marsom a ten je v nepriatelskom znameni v Blizencoch. Jupiter je maleficka planeta pre asc Byk takze akekolvek podcykly Jupitera nemozu priniest pozitivnu karmu. Okrem toho vladne aj 8 domu.

Moment nehody bol velmi nepriaznivy na aktivity v cudzine pretoze na 9 dom padaju vsetky negativne aspekty vratane jupitera ten je tiez negativny okrem toho tranzit 1 dom a jeho deviaty aspekt je v 9 dome kde je tranzitujuci Ketu a Slnko vrha aspekt na deviaty dom aj Mars s jeho osmym aspektom.

Natalne ohnivy Ketu je v konjunkcii s MC a v 9 dome je aj Uran. Uran a Ketu su casto pri nehodach.

Saturn i ked je pre asc Byk pozitivnou planetou je natalne v Mrityubhaga bod smrti.

Zaujimavy je solar return na 1999 teda aj 2000 kedy bola nehoda. Saturn s energiou Mrtiyubhaga je v pade v kojunkcii s Mesiacom a aspektuje asc a Slnko v pade aj Ketu v solarnom 8 dome co je natalne 9 dom. Zaujimave ArudhaLagna 4 domu solaru je v 8 a natalne v deviatom. Je to nahoda? ArudhaLagna solar 8 somu je tottozny s ArudhaLagna solarneho asc!!!!!!! Tranzitujuci Saturn a Jupiter su v 1 dome.

Planety v siestom dome takto mimoriadne maleficke a k sebe nepritelske su aktivovane v obdobi od februara 2000 do jula 2000 konkretne bhrigu progresia Rahu /Asc v 24,3 veku a Sun/Moon 24,9 veku i ked neskorsie progresie vyzeraju byt malefickejsie a nehodu by som skor typoval na 2002 ale zrejme spustaci faktor su tranzity a tie boli silne.

Ak by ste mali aj ine zaujimave horoskopy a udalosti aj take co nezverejnujete na www budem rad ak my zaslete lebo sparavne data s presnym casom udalosti je ta najlepsia ucebnica astrologie.

S pozdravom Igor.
Dali by sa urcite najst aj ine suvislosti, ale tolko len v kratkosti.Email pana A.Baudyše j.r. 21-03-01

Pane Tichý, píši Vám svoji malou odpověď na článek o smrti toho hocha. Prohlížel jsem radix, stejně jako Vy i tranzity, solar a direkce a dávám Vám za pravdu, že z toho moudrý nejsem a stejně jako Vy bych chlapce nijak nevaroval. Protože mám ale také sklony stávat se po bitvě generálem, prohlédl jsem zatmění a tam mi naskočila zjevná souvislost. Ne však zase taková, abych odhadl výsledek, ke kterému skutečně došlo.

1. července 2000 ve 21h33m došlo k částečnému zatmění Slunce na 10_15´ Raka. Tedy v kvadrátu jednostupňového orbisu na Honzovo Pluto v VI. domě na 10_00´ Vah.

16. července 2000 v 15h56m došlo k úplnému zatmění Měsíce na 24_20´ Kozoroha. Tedy v konjunkci téměř jednostupňového orbisu s Mediem coeli Honzy na 25_36´ Kozoroha. Případná nepřesnost údaje o minutě narození Honzy by teoreticky mohla jeho MC přiblížit blíže exaktní konjunkci.

Vyjadřuji soustrast matce, děkuji spolu s ostatními astrology za důvěru, kterou nám svým dotazem vyjádřila. Bohužel, to na co se přesně ptá nejsem schopen stejně přesně zodpovědět.

Baudyš mladší
baudys.jr@centrum.cz
Astrolab.cz .

Astrology Pacific   |   Zajímavosti 1   |   Zajímavosti 2   |     |   kniha hostů je na hl.stránce   |   námět do Astrologického fóra  
Stránka byla upravena programem Made with AceHTML 5 Pro. AceHTML 5.06.1 Pro.
WebPage created per programme  AceHTML 5.06.1 Pro.